2026'da GTA Online gece kulübü (Nightclub): 10 konumun fiyatı, depoyu besleyen işletmeler, ürünlerin değeri ve hızı, en iyi teknisyenler, popülerlik ve kasa, tek kamyonla satış, yükseltmeler.
İçindekiler
- GTA Online gece kulübü nasıl para kazandırır
- Kulüp nereden alınır, kaç para
- Kulüp deposunu hangi işletmeler besliyor
- Kulüp ürünleri: değer, hız ve azami miktar
- Popülerlik ve kasa: kulübün yasal geliri
- Kulüp ürünleri nasıl satılır
- Almaya değer yükseltmeler
- Baskınlar, kulübü taşımak ve sık sorunlar
- Kulüpten AFK para kazanılır mı
- İpuçları
- Gece kulübü hakkında sık sorulan sorular
GTA Online gece kulübü nasıl para kazandırır
Veriler 6 Kasım 2026'da, 1.73 güncellemesinden sonra kontrol edildi.
Gece kulübü After Hours güncellemesiyle (Temmuz 2018) geldi. İki para kaynağı var:
- Bodrumdaki depo. Teknisyenler diğer işletmelerinizden ürün topluyor. Hammadde almaya gerek yok; tedarikçi işletmeye sahip olmak yeterli.
- Kasa. Kulübün yasal geliri popülerliğe bağlı ve her oyun günü akıyor.
Bu yüzden kulüp «ikinci seviye» bir işletme: tek başına yalnızca kasa getiriyor, asıl para ise elinizde bunker, kargo deposu ya da motor kulübü işletmeleri olduğunda geliyor. Diğer işletmeler arasındaki yeri için solo için en iyi işletmeler sıralamasına bakın.
1.73 yaması (Temmuz 2026) kulübün mekaniklerini değiştirmedi, bu yüzden aşağıdaki rakamlar geçerli. Rockstar ödeme tablosu yayımlamıyor: tutarlar GTA Wiki, GTA Boss ve GTA Intel verilerine dayanıyor.
Kulüp nereden alınır, kaç para
Kulüpler Maze Bank Foreclosures sitesinde satılıyor. İşletme işlevlerini kullanmak için VIP, CEO ya da MC başkanı olmanız gerekiyor.
| Konum | Fiyat, GTA$ |
|---|---|
| Elysian Island | 1.080.000 |
| LSIA | 1.135.000 |
| Vespucci Canals | 1.320.000 |
| Cypress Flats | 1.370.000 |
| Mission Row | 1.440.000 |
| La Mesa | 1.500.000 |
| Strawberry | 1.525.000 |
| Del Perro | 1.645.000 |
| Downtown Vinewood | 1.670.000 |
| West Vinewood | 1.700.000 |
GTA Intel'e göre konum yalnızca satış görevlerindeki mesafeyi etkiliyor, bu yüzden en ucuz Elysian Island fazlasıyla yeterli. Tam set (kulüp, Equipment, tüm teknisyenler ve depo) konuma göre yaklaşık 4,5–6 milyona çıkıyor; bu, aşağıdaki fiyatlardan bizim hesabımız.
Kulüp düzenli olarak indirime giriyor: 2026'da Rockstar mayısta tüm kulüplerde %40 indirim yaptı, Elysian Island eylülde ücretsizdi. Güncel indirimler her perşembe değişiyor ve haftalık güncelleme sayfasında. PS5, Xbox Series X|S ve PC Enhanced'daki yeni karakter, kulübü Career Builder'daki Nightclub Owner yoluyla alabiliyor; bkz. yeni başlayanlar rehberi.
Kulüp deposunu hangi işletmeler besliyor
Yedi ürün türünün her biri kendi işletmesine bağlı:
| Kulüpteki ürün | Gereken işletme |
|---|---|
| Cargo and Shipments | Special Cargo depolu CEO ofisi ya da hangar (Smuggler's Run) |
| Sporting Goods | Bunker |
| South American Imports | Cocaine Lockup (MC) |
| Pharmaceutical Research | Meth Lab (MC) |
| Organic Produce | Weed Farm (MC) |
| Printing & Copying | Document Forgery Office (MC) |
| Cash Creation | Counterfeit Cash Factory (MC) |
Acid Lab kulüp deposunu beslemiyor; bu listede yok (bkz. Acid Lab rehberi).
En fazla beş teknisyen var, her teknisyen bir ürün türüyle ilgileniyor. İlki Yohan ücretsiz, diğerleri 141.000, 184.500, 240.500 ve 312.000; toplam 878.000. Yedi üründen ikisi her zaman teknisyensiz kalıyor, ama teknisyenlerin görevi istendiği zaman değiştirilebiliyor.
Kulüp için hammadde almaya gerek yok. Tedarikçi işletmenin bu sırada çalışıyor olması gerekip gerekmediği konusunda kaynaklar ayrışıyor: GTA Wiki sahip olmanın yettiğini yazıyor, GTA Intel aktif tutmayı öneriyor. En sağlamı, en azından işletmenin kurulumunu tamamlamak.
Kulüp ürünleri: değer, hız ve azami miktar
Tablo, GTA Wiki verilerine göre Equipment Upgrade ve deponun beş katının (B1–B5) tamamıyla. MC işletmelerinin fiyatlarına %35'lik zam (2022) dahil: eski rehberlerde hâlâ ithalat sandığı için 20.000 ve saatte 10.000 rakamlarına rastlanıyor.
| Ürün | Sandık, GTA$ | 1 sandık (Equipment ile) | Azami sandık | Dolu depo, GTA$ | Saatlik, GTA$ |
|---|---|---|---|---|---|
| South American Imports | 27.000 | 2 sa | 10 | 270.000 | ≈13.500 |
| Pharmaceutical Research | 11.475 | 1 sa | 20 | 229.500 | ≈11.475 |
| Cash Creation | 4.725 | 30 dk | 40 | 189.000 | ≈9.450 |
| Cargo and Shipments | 10.000 | 1 sa 10 dk | 50 | 500.000 | ≈8.570 |
| Sporting Goods | 5.000 | 40 dk | 100 | 500.000 | 7.500 |
| Organic Produce | 2.025 | 20 dk | 80 | 162.000 | ≈6.075 |
| Printing & Copying | 1.350 | 15 dk | 60 | 81.000 | 5.400 |
Rehberlere göre en kârlı beş teknisyen: South American Imports, Cargo and Shipments, Pharmaceutical Research, Sporting Goods ve Cash Creation. Organic Produce ile Printing & Copying saat başına en az getirenler.
İki «azami» tutar nereden geliyor? Yedi ürünün tamamıyla depo, GTA$1.931.500 değerinde 360 sandık. Ama aynı anda yalnızca beş teknisyen çalışıyor, bu yüzden ilk 5 için gerçek tavan yaklaşık 1,69 milyon. GTA Boss'a göre bu beşli Equipment ile saatte yaklaşık 50.500, onsuz yaklaşık 25.000 getiriyor.
En geç dolan Sporting Goods: Equipment ile yaklaşık 67 saat. Ürünler yalnızca siz GTA Online oturumundayken birikiyor.
Popülerlik ve kasa: kulübün yasal geliri
Her oyun günü (gerçek zamanla 48 dakika) kulüp kasaya para koyuyor. Tutar popülerliğe bağlı:
| Popülerlik | Oyun günü başına kasaya, GTA$ |
|---|---|
| %95–100 | 50.000 |
| %90 | 45.000 |
| %85 | 25.000 |
| %60 | 20.000 |
| %55 | 10.000 |
| %30 | 2.500 |
| %0 | 1.500 |
Ara değerler GTA Wiki'den. Sonuç basit: %90'ın altında gelir neredeyse yarıya düşüyor, bu yüzden çubuğu %90–100'de tutun.
- Kasa sınırı 250.000. Dolunca para eklenmiyor, bu yüzden zamanında alın.
- Popülerlik düşüşü, oyuncu testlerine göre Staff Upgrade olmadan oyun günü başına yaklaşık %5. Rockstar bu rakamı yayımlamıyor. GTABase ise aynı %5'i Staff Upgrade'i olan kulüp için veriyor; yükseltmenin tam etkisi belli değil.
- Promote Club: kulüp dizüstü bilgisayarındaki yönetim görevleri; +%25 popülerlik, biraz para ve RP, görevler arası 5 dakika bekleme.
- Yeni DJ: 100.000 ve bir görev; GTA Wiki'ye göre yeni DJ'e ilk geçiş çubuğu dolduruyor, öncekine dönmek 10.000 tutuyor ve +%10 veriyor.
- Kulüpte dans etmek dakikada %1 ekliyor, ama yalnızca çubuk %50'nin altındayken.
Kulüp ürünleri nasıl satılır
Satış, kulüp ofisindeki bilgisayardan başlatılıyor. Tony gelirin %10'unu alıyor, ama en fazla 100.000. 1.931.500'lük dolu depo bonussuz yaklaşık 1.831.500 eline geçiriyor.
Solo için en önemlisi: kulüp satışı her zaman tek araçla yapılıyor. Aracın türü sandık sayısına bağlı:
| Araç | Sandık | Nereden alınır |
|---|---|---|
| Speedo Custom | 1–89 | kulüple birlikte veriliyor |
| Mule Custom | 90–179 | Warstock, yaklaşık 95.760 (GTA Wiki'ye göre) |
| Pounder Custom | 180 ve üzeri | Warstock, yaklaşık 320.530 (GTA Wiki'ye göre) |
Sandık sayısı en büyük kamyonunuzun alabileceğinden fazlaysa satış başlamıyor; bir kısmını (örneğin yalnızca bir ürün türünü) satmanız gerekiyor.
GTA Wiki'ye göre herkese açık oturumda «High Demand» bonusu geçerli: organizasyonunuzun dışındaki her oyuncu için +%2,5, en fazla +%50. Ama Invite Only, Crew ve Friends özel oturumlarında da satış yapılabiliyor; orada kamyonunuzu kimse patlatmıyor, yalnızca bonus yok.
Almaya değer yükseltmeler
| Yükseltme | Fiyat, GTA$ | Ne sağlıyor | Alınmalı mı |
|---|---|---|---|
| Equipment Upgrade | 1.425.000 | tüm ürünler iki kat hızlı birikiyor | evet, ilk olarak |
| Teknisyen 2–5 | 141.000 / 184.500 / 240.500 / 312.000 | her biri +1 ürün türü | tedarikçi işletme sayısı kadar |
| Depo katları B2–B5 | toplam 1.702.550'ye kadar | sandıklar için daha fazla yer | evet, yoksa depo hızla sınıra dayanıyor |
| Staff Upgrade | 475.000 | popülerlik daha yavaş düşüyor | evet, kasayı azamide tutuyorsanız |
| Security Upgrade | 695.000 | baskınlar yarı yarıya seyrek (GTA Wiki'ye göre) | isteğe bağlı |
| Stil, ışık, ad, DJ | 33.500 – 300.000 | kozmetik | hayır: geliri etkilemiyor |
Çoğu oyuncu için sıra: Equipment → elinizdeki işletmelere göre teknisyenler → depo katları → Staff. Katlar olmadan depo ilk katın sınırına dayanıyor (örneğin 10 yerine 2 ithalat sandığı). Pounder Custom yalnızca bir seferde 180'den fazla sandık satıyorsanız gerekiyor.
Baskınlar, kulübü taşımak ve sık sorunlar
Depo baskını. Depo en az %20 dolu olduğunda Tony arayıp rüşvetçi polislerin ürününüz için geldiğini haber verebilir. Kulübe gidip baskını püskürtmeniz gerekiyor; siz (ve organizasyonunuzun tüm üyeleri) tutuklanırsanız depodaki ürünlere el konuluyor (GTA Wiki ve GTABase'e göre).
Çete baskını. İkinci tür: sokak hırsızları müşterilerin eşyalarını çalıyor. Onlara yetişip eşyaları kulübün garajına geri getirmeniz gerekiyor, yoksa popülerlik düşüyor (GTA Wiki'ye göre).
Risk nasıl azaltılır. Kulübün Security Upgrade'i (695.000) baskınların sıklığını yarıya indiriyor. Malikânenin güvenliğini de (Mansion, A Safehouse in the Hills güncellemesi) aldıysanız ikisi birlikte kulübe ve deposuna yapılan baskınları tamamen kaldırıyor (GTA Wiki'ye göre).
Kulübü taşımak. Yalnızca bir kulübünüz olabilir, bu yüzden yeni konum takasla alınıyor. GTABase ve Pixel Twelve'e göre eski kulübün fiyatının yarısı geri veriliyor; stok, garaj katları ve teknisyenler yeni kulübe geçiyor. GTA Wiki ise eski kulübün yükseltmelerinin taşınmadığını yazıyor. Takastan önce oyunda kontrol edin. Konum geliri etkilemiyor, yani taşınmak ancak daha rahat bir satış rotası için anlamlı.
Teknisyen hiçbir şey biriktirmiyor. Üç şeyi kontrol edin: teknisyene kulüp bilgisayarında bir ürün atanmış mı, tedarikçi işletme hâlâ sizin mi ve ürün depo katlarının sınırına dayanmış mı. Stok yalnızca oturumdayken artıyor (GTABase ve Pixel Twelve'e göre).
Kulüpten AFK para kazanılır mı
Depo ve kasa siz bir şey yapmadan doluyor, ama yalnızca GTA Online oturumundayken. Satış yalnızca elle, görevle yapılıyor. Oyun hareketsiz oyuncuları atıyor (rehberlere göre yaklaşık 15 dakika sonra) ve Rockstar bunu atlatma yollarını kapatmaya devam ediyor. Atlatma yöntemlerini yayımlamıyoruz: oyun kurallarını ihlal ediyorlar.
İpuçları
- Önce tedarikçi işletmeler, sonra kulüp. Bunker ayrıca Sporting Goods da veriyor; tek mülkten çifte kazanç (bkz. bunker rehberi).
- Kasayı 250.000'e varmadan alın ve popülerliği %90'ın üzerinde tutun.
- Başka seçenek varsa teknisyenleri Organic Produce ve Printing & Copying'e atamayın.
Daha fazla para kazanma yolu GTA Online'da nasıl para kazanılır rehberinde.
Gece kulübü hakkında sık sorulan sorular
GTA Online'da gece kulübü ne kadar kazandırır?
Kasa, %95–100 popülerlikte oyun günü başına GTA$50.000'e kadar. GTA Boss'a göre en iyi beş teknisyen ve Equipment Upgrade ile depo saatte yaklaşık 50.500 getiriyor; ilk 5'in dolu deposu Tony'nin komisyonundan önce yaklaşık 1,69 milyon.
Gece kulübü için hangi işletmeler gerekli?
Bunker, Special Cargo deposu ya da hangar ve MC işletmeleri: Cocaine Lockup, Meth Lab, Weed Farm, Document Forgery, Counterfeit Cash. Acid Lab kulübü beslemiyor.
GTA Online'da en iyi gece kulübü teknisyenleri hangileri?
South American Imports, Cargo and Shipments, Pharmaceutical Research, Sporting Goods ve Cash Creation. Organic Produce ile Printing & Copying en az getirenler.
Kulüp deposunu satmak için hangi kamyon gerekir?
89 sandığa kadar Speedo Custom (kulüple veriliyor), 90–179 için Mule Custom, 180'den itibaren Pounder Custom. Satış her zaman tek araçla yapılıyor, bu yüzden solo için uygun.
GTA Online'da gece kulübü 2026'da almaya değer mi?
Evet, elinizde zaten 2–3 tedarikçi işletme varsa: kulüp onların ürünlerini hammaddesiz topluyor. Onlar olmadan yalnızca oyun günü başına 50.000'e kadar kasa getiriyor.
Kaynaklar
- Resmî: Rockstar Games, Rockstar Newswire, Rockstar Support, Take-Two Interactive
- Veri tabanları ve rehberler: GTABase, GTA Wiki, GTA BOOM, PowerPyx
- Basın: GamesRadar, PC Gamer, IGN, VGC, Game Informer
Her bilgi resmî kaynaklarla ya da en az iki bağımsız kaynakla doğrulanır; oyuncu kaynaklı veriler metinde belirtilir. Görseller Rockstar Games’in resmî materyalleridir. GTA Top, Rockstar Games veya Take-Two Interactive ile bağlantılı değildir.


