Нічний клуб у GTA Online у 2026 році: ціни 10 локацій, які бізнеси живлять склад, вартість і швидкість товарів, найкращі техніки, популярність і сейф, продаж однією вантажівкою, апгрейди.
Зміст
- Нічний клуб у GTA Online: як він заробляє
- Де купити клуб і скільки він коштує
- Які бізнеси живлять склад клубу
- Товари клубу: вартість, швидкість і максимум
- Популярність і сейф: легальний дохід клубу
- Як продавати товар клубу
- Апгрейди, які варто купити
- Рейди, переїзд клубу і типові проблеми
- Чи можна заробляти на клубі AFK
- Поради
- Часті питання про нічний клуб
Нічний клуб у GTA Online: як він заробляє
Дані перевірено 6 листопада 2026 року, після оновлення 1.73.
Нічний клуб з'явився в оновленні After Hours (липень 2018). У нього два джерела грошей:
- Склад у підвалі. Техніки збирають товари з інших ваших бізнесів. Сировину купувати не треба — досить володіти бізнесом-постачальником.
- Сейф. Легальний дохід клубу залежить від популярності і капає щоігрової доби.
Тому клуб — бізнес «другого рівня»: сам по собі він дає лише сейф, а справжні гроші з'являються, коли у вас уже є бункер, склад вантажу чи бізнеси мотоклубу. Як він виглядає поряд з іншими бізнесами, — у рейтингу найкращі бізнеси для соло.
Патч 1.73 (липень 2026) механік клубу не змінював, тому цифри нижче — чинні. Rockstar таблиць виплат не публікує: суми — за даними GTA Wiki, GTA Boss і GTA Intel.
Де купити клуб і скільки він коштує
Клуби продаються на сайті Maze Bank Foreclosures. Щоб користуватися бізнес-функціями, треба бути VIP, CEO або президентом MC.
| Локація | Ціна, GTA$ |
|---|---|
| Elysian Island | 1 080 000 |
| LSIA | 1 135 000 |
| Vespucci Canals | 1 320 000 |
| Cypress Flats | 1 370 000 |
| Mission Row | 1 440 000 |
| La Mesa | 1 500 000 |
| Strawberry | 1 525 000 |
| Del Perro | 1 645 000 |
| Downtown Vinewood | 1 670 000 |
| West Vinewood | 1 700 000 |
За GTA Intel, локація впливає лише на відстань у місіях продажу, тож найдешевший Elysian Island цілком підходить. Повний комплект (клуб, Equipment, усі техніки і склад) обійдеться приблизно в 4,5–6 млн залежно від локації — це наш розрахунок із цін нижче.
Клуб регулярно буває на знижці: у 2026 році Rockstar давала −40 % на всі клуби в травні, а Elysian Island у вересні був безкоштовним. Поточні знижки змінюються щочетверга, вони — у тижневому оновленні. Новий персонаж на PS5, Xbox Series X|S і PC Enhanced може отримати клуб через шлях Nightclub Owner у Career Builder — див. гайд новачка.
Які бізнеси живлять склад клубу
Кожен із семи типів товару прив'язаний до свого бізнесу:
| Товар у клубі | Який бізнес потрібен |
|---|---|
| Cargo and Shipments | офіс CEO зі складом Special Cargo або ангар (Smuggler's Run) |
| Sporting Goods | Bunker |
| South American Imports | Cocaine Lockup (MC) |
| Pharmaceutical Research | Meth Lab (MC) |
| Organic Produce | Weed Farm (MC) |
| Printing & Copying | Document Forgery Office (MC) |
| Cash Creation | Counterfeit Cash Factory (MC) |
Acid Lab склад клубу не живить — його в цьому списку немає (див. гайд по Acid Lab).
Техніків максимум п'ять, один технік веде один тип товару. Перший, Йохан, безкоштовний, решта коштують 141 000, 184 500, 240 500 і 312 000 — разом 878 000. Двоє з семи товарів завжди лишаються без техніка, але перепризначити техніків можна будь-коли.
Постачання для клубу купувати не треба. Чи має бізнес-постачальник при цьому працювати, джерела розходяться: GTA Wiki пише, що досить ним володіти, GTA Intel радить тримати його активним. Надійніше — щонайменше пройти налаштування бізнесу.
Товари клубу: вартість, швидкість і максимум
Таблиця — з Equipment Upgrade і всіма п'ятьма поверхами складу (B1–B5), за даними GTA Wiki. Ціни бізнесів MC тут уже з підвищенням на 35 % (2022 рік): у старих гайдах ще трапляються 20 000 за ящик імпорту і 10 000 на годину.
| Товар | Ящик, GTA$ | 1 ящик (з Equipment) | Ящиків макс. | Повний склад, GTA$ | За годину, GTA$ |
|---|---|---|---|---|---|
| South American Imports | 27 000 | 2 год | 10 | 270 000 | ≈13 500 |
| Pharmaceutical Research | 11 475 | 1 год | 20 | 229 500 | ≈11 475 |
| Cash Creation | 4 725 | 30 хв | 40 | 189 000 | ≈9 450 |
| Cargo and Shipments | 10 000 | 1 год 10 хв | 50 | 500 000 | ≈8 570 |
| Sporting Goods | 5 000 | 40 хв | 100 | 500 000 | 7 500 |
| Organic Produce | 2 025 | 20 хв | 80 | 162 000 | ≈6 075 |
| Printing & Copying | 1 350 | 15 хв | 60 | 81 000 | 5 400 |
Найвигідніші п'ять техніків, за гайдами: South American Imports, Cargo and Shipments, Pharmaceutical Research, Sporting Goods і Cash Creation. Organic Produce і Printing & Copying приносять найменше на годину.
Звідки дві «максимальні» суми. Склад усіх семи товарів — 360 ящиків на GTA$1 931 500. Але одночасно працюють лише п'ять техніків, тож реальна стеля для топ-5 — близько 1,69 млн. За GTA Boss, ця п'ятірка з Equipment дає близько 50 500 на годину, без нього — близько 25 000.
Найдовше заповнюються Sporting Goods: близько 67 годин з Equipment. Товари копляться, лише поки ви в сесії GTA Online.
Популярність і сейф: легальний дохід клубу
Щоігрової доби (48 хвилин реального часу) клуб кладе гроші в сейф. Сума залежить від популярності:
| Популярність | У сейф за ігрову добу, GTA$ |
|---|---|
| 95–100 % | 50 000 |
| 90 % | 45 000 |
| 85 % | 25 000 |
| 60 % | 20 000 |
| 55 % | 10 000 |
| 30 % | 2 500 |
| 0 % | 1 500 |
Проміжні значення — за GTA Wiki. Висновок простий: нижче 90 % дохід падає майже вдвічі, тож тримайте шкалу на 90–100 %.
- Ліміт сейфа — 250 000. Коли він повний, гроші перестають додаватися, тому забирайте їх вчасно.
- Падіння популярності — за тестами гравців близько 5 % за ігрову добу без Staff Upgrade. Rockstar цього числа не публікує. GTABase натомість подає ці 5 % для клубу, де Staff Upgrade уже є, тож точний ефект апгрейду невідомий.
- Promote Club — місії менеджменту в ноутбуці клубу: +25 % популярності, трохи грошей і RP, перерва 5 хвилин між місіями.
- Новий DJ — 100 000 і місія; за GTA Wiki, перша зміна на нового DJ заповнює шкалу, а повернення до попереднього коштує 10 000 і дає +10 %.
- Танці в клубі додають 1 % за хвилину, але лише поки шкала нижче 50 %.
Як продавати товар клубу
Продаж запускається з комп'ютера в офісі клубу. Тоні забирає 10 % виручки, але не більше 100 000. Повний склад на 1 931 500 дає на руки близько 1 831 500 без бонусів.
Для соло головне: продаж клубу завжди йде одним транспортом. Його тип залежить від кількості ящиків:
| Транспорт | Ящиків | Де взяти |
|---|---|---|
| Speedo Custom | 1–89 | дається з клубом |
| Mule Custom | 90–179 | Warstock, близько 95 760 (за GTA Wiki) |
| Pounder Custom | 180 і більше | Warstock, близько 320 530 (за GTA Wiki) |
Якщо ящиків більше, ніж вміщує ваша найбільша вантажівка, продаж не стартує — доведеться продавати частину (наприклад, лише один тип товару).
За GTA Wiki, у публічній сесії діє бонус «High Demand»: +2,5 % за кожного гравця не з вашої організації, максимум +50 %. Але продавати можна й у приватних сесіях Invite Only, Crew і Friends — там вантажівку ніхто не підірве, просто без бонусу.
Апгрейди, які варто купити
| Апгрейд | Ціна, GTA$ | Що дає | Чи брати |
|---|---|---|---|
| Equipment Upgrade | 1 425 000 | удвічі швидше накопичення всіх товарів | так, першим |
| Техніки 2–5 | 141 000 / 184 500 / 240 500 / 312 000 | +1 тип товару кожен | стільки, скільки бізнесів-постачальників |
| Поверхи складу B2–B5 | до 1 702 550 разом | більше місця для ящиків | так, інакше склад швидко впирається в ліміт |
| Staff Upgrade | 475 000 | популярність падає повільніше | так, якщо тримаєте сейф на максимумі |
| Security Upgrade | 695 000 | удвічі рідші рейди (за GTA Wiki) | за бажанням |
| Стиль, світло, ім'я, DJ | 33 500 – 300 000 | косметика | ні: на дохід не впливає |
Порядок для більшості гравців: Equipment → техніки під наявні бізнеси → поверхи складу → Staff. Без поверхів склад упирається в ліміт першого поверху (наприклад, 2 ящики імпорту замість 10). Pounder Custom потрібен, лише якщо продаєте понад 180 ящиків за раз.
Рейди, переїзд клубу і типові проблеми
Рейд на склад. Коли склад заповнений щонайменше на 20 %, Тоні може подзвонити й попередити, що продажні поліцейські прийшли по ваш товар. Треба приїхати до клубу й відбити рейд; якщо вас (і всіх учасників вашої організації) заарештують, товар зі складу конфіскують (за GTA Wiki і GTABase).
Рейд банди. Другий тип — вуличні грабіжники виносять речі відвідувачів. Їх треба наздогнати й повернути речі в гараж клубу, інакше популярність знизиться (за GTA Wiki).
Як зменшити ризик. Security Upgrade клубу (695 000) удвічі зменшує частоту рейдів. Якщо ви також купили охорону особняка (Mansion, оновлення A Safehouse in the Hills), разом вони повністю скасовують рейди на клуб і його склад (за GTA Wiki).
Переїзд клубу. Клуб може бути лише один, тож нова локація купується як обмін. За GTABase і Pixel Twelve, повертається половина ціни старого клубу, а склад, поверхи гаража й техніки переходять у новий; GTA Wiki натомість пише, що апгрейди старого клубу не переносяться. Перед обміном перевірте це в грі. Локація на дохід не впливає, тож переїзд має сенс хіба заради зручнішого маршруту продажу.
Технік нічого не накопичує. Перевірте три речі: чи технік призначений на товар у комп'ютері клубу, чи ви досі володієте бізнесом-постачальником і чи не впирається товар у ліміт поверхів складу. Склад росте лише поки ви в сесії (за GTABase і Pixel Twelve).
Чи можна заробляти на клубі AFK
Склад і сейф наповнюються без вашої участі, але лише поки ви в сесії GTA Online. Продаж — тільки вручну, місією. Гра викидає неактивних гравців (за гайдами, приблизно через 15 хвилин), і Rockstar продовжує закривати способи це обійти. Способів обходу ми не публікуємо: вони порушують правила гри.
Поради
- Спершу бізнеси-постачальники, потім клуб. Бункер дає ще й Sporting Goods — подвійна вигода з одного майна (див. гайд по бункеру).
- Забирайте сейф до 250 000 і тримайте популярність вище 90 %.
- Не призначайте техніків на Organic Produce і Printing & Copying, якщо є інші варіанти.
Більше способів заробітку — у гайді як заробити в GTA Online.
Часті питання про нічний клуб
Скільки заробляє нічний клуб у GTA Online?
Сейф — до GTA$50 000 за ігрову добу при популярності 95–100 %. Склад із п'ятьма найкращими техніками і Equipment Upgrade, за GTA Boss, дає близько 50 500 на годину, повний склад топ-5 — близько 1,69 млн до комісії Тоні.
Які бізнеси потрібні для нічного клубу?
Бункер, склад Special Cargo або ангар і бізнеси MC: Cocaine Lockup, Meth Lab, Weed Farm, Document Forgery, Counterfeit Cash. Acid Lab клуб не живить.
Які техніки нічного клубу найкращі в GTA Online?
South American Imports, Cargo and Shipments, Pharmaceutical Research, Sporting Goods і Cash Creation. Organic Produce і Printing & Copying дають найменше.
Яку вантажівку треба для продажу складу клубу?
Speedo Custom (дається з клубом) — до 89 ящиків, Mule Custom — 90–179, Pounder Custom — від 180. Продаж завжди йде одним транспортом, тож підходить для соло.
Чи варто купувати нічний клуб у GTA Online у 2026 році?
Так, якщо у вас уже є 2–3 бізнеси-постачальники: клуб збирає їхні товари без постачання. Без них він дає лише сейф до 50 000 за ігрову добу.
Джерела
- Офіційні: Rockstar Games, Rockstar Newswire, Rockstar Support, Take-Two Interactive
- Довідники й гайди: GTABase, GTA Wiki, GTA BOOM, PowerPyx
- Преса: GamesRadar, PC Gamer, IGN, VGC, Game Informer
Кожен факт звірено з офіційними джерелами або щонайменше з двома незалежними; дані гравців позначено в тексті. Зображення — офіційні матеріали Rockstar Games. GTA Top не пов’язаний з Rockstar Games і Take-Two Interactive.


