Бункер у GTA Online у 2026 році: ціни 11 локацій, апгрейди, постачання, вартість повного запасу в Лос-Сантосі й Blaine County, продаж соло, дослідження і подвоєні виплати місій MOC.
Зміст
Бункер у GTA Online: що це і для кого
Дані перевірено 6 листопада 2026 року, після оновлення 1.73.
Бункер з'явився в оновленні Gunrunning (червень 2017). Він виробляє зброю з постачання, а ви продаєте готовий запас. Бізнес не залежить від інших, тому гайди 2026 року ставлять його в число найкращих для соло — див. рейтинг найкращі бізнеси для соло.
Окрім грошей, бункер дає дослідження (Mk II-модифікації зброї та озброєного транспорту) і товар Sporting Goods для нічного клубу.
Патч 1.73 механік бункера не змінював. Rockstar не публікує таблиць виплат: суми нижче — за даними GTA Wiki, GTA Boss і GTA Intel.
Де купити бункер і скільки він коштує
Бункери продаються на Maze Bank Foreclosures. Усі 11 стоять за межами Лос-Сантоса. Щоб керувати бізнесом, треба бути VIP, CEO або президентом MC.
| Бункер | Ціна, GTA$ |
|---|---|
| Paleto Forest | 1 165 000 |
| Raton Canyon | 1 450 000 |
| Lago Zancudo | 1 550 000 |
| Chumash | 1 650 000 |
| Grapeseed | 1 750 000 |
| Route 68 | 1 950 000 |
| Grand Senora Oilfields | 2 035 000 |
| Grand Senora Desert | 2 120 000 |
| Smoke Tree Road | 2 205 000 |
| Thomson Scrapyard | 2 290 000 |
| Farmhouse | 2 375 000 |
Виробництво, апгрейди й вартість запасу однакові в усіх бункерах. Різниця — лише в часі доїзду: що ближче до міста, то швидше продаж у Лос-Сантос. Тому на старті цілком вистачить найдешевшого Paleto Forest.
Бункер може бути лише один. За GTA Wiki, купівля іншого — це обмін: повертається 50 % ціни старого, а запас, постачання, апгрейди й незавершене дослідження не переносяться. Завершені дослідження і MOC залишаються. Щоденні витрати бункера, за тим самим джерелом, — від 2 000 до 4 500 за ігрову добу.
Бункери регулярно бувають на знижці, а у 2026 році Lago Zancudo (липень) і Grapeseed (вересень) роздавали безкоштовно. Поточні знижки змінюються щочетверга — дивіться тижневе оновлення. Новий персонаж на PS5, Xbox Series X|S і PC Enhanced може взяти бункер через шлях Gunrunner у Career Builder (гайд новачка).
Апгрейди бункера
| Апгрейд | Ціна, GTA$ | Що дає | Чи брати |
|---|---|---|---|
| Equipment Upgrade | 1 155 000 | швидше виробництво й дослідження, дорожчий запас | так, обов'язково |
| Staff Upgrade | 598 500 | швидше виробництво й дослідження | так, разом з Equipment |
| Security Upgrade | 351 000 | менше рейдів, на дохід не впливає | за бажанням |
| Інтер'єр, тир, житло | 85 000 – 845 000 | комфорт і косметика | ні: на дохід не впливають |
Ціни апгрейдів однакові для всіх 11 бункерів. Мінімальний робочий набір — найдешевший бункер з Equipment і Staff: 1 165 000 + 1 155 000 + 598 500 = близько 2,92 млн.
Чи впливає Staff Upgrade на ціну одиниці, джерела розходяться: GTA Wiki пише, що так, GTA Boss — що лише на швидкість. Тому ми не розписуємо «проміжні» ціни з одним апгрейдом. А от що з обома апгрейдами повний запас коштує 1 050 000 у Лос-Сантосі, згодні всі.
Рейди. Напад на бункер можливий лише тоді, коли ви зареєстровані як VIP, CEO чи президент MC і в бункері є запас; Security Upgrade робить рейди вдвічі рідшими (за GTA Wiki і GTA Boss). Якщо під час рейду знищать вантажівку з товаром, запас втрачається (за GTA Wiki). Щоденну плату бункер теж бере лише в зареєстрованому статусі.
Постачання і виробництво: що купувати, а що красти
Смуга постачання й смуга запасу мають по 100 одиниць. Постачання можна:
- купити — 75 000 за повну смугу; з обома апгрейдами на повний запас треба п'ять смуг, тобто 375 000;
- вкрасти в місіях Resupply — безкоштовно, але довго.
Без апгрейдів купувати постачання невигідно: виручка за нього ледве покриває витрати або йде в мінус (гайди дають різні суми). Поки апгрейдів немає, крадіть постачання, а з Equipment і Staff — купуйте, якщо час вам дорожчий.
У ноутбуці бункера персонал можна поставити на виробництво, дослідження або обидва режими. За GTA Wiki, у режимі «Both» виробництво вдвічі повільніше. Якщо мета — гроші, ставте персонал лише на виробництво.
Одна місія крадіжки дає приблизно п'яту частину смуги (≈ 20 одиниць постачання), а поки вона триває, виробництво стоїть (за GTA Boss і GTA Boom).
Скільки коштує повний запас: Лос-Сантос чи Blaine County
| Конфігурація | 1 одиниця, Blaine County | 1 одиниця, Лос-Сантос | Повний запас (100), Blaine County | Повний запас (100), Лос-Сантос | Темп виробництва |
|---|---|---|---|---|---|
| Без апгрейдів | 5 000 | 7 500 | 500 000 | 750 000 | 1 одиниця / 10 хв (≈16,7 год) |
| Equipment + Staff | 7 000 | 10 500 | 700 000 | 1 050 000 | 1 одиниця / 7 хв (≈11,7 год) |
Продаж у Лос-Сантосі дає +50 % до ціни в Blaine County — за довшу дорогу. Різниця на повному запасі з апгрейдами — 350 000, тож у місто везти вигідніше майже завжди.
Чистий прибуток за цикл: 1 050 000 − 375 000 постачання = близько 675 000. У перерахунку на ≈11,7 години виробництва це, за гайдами GTA Boss і GTA Intel, близько 57–58 тис. на годину. Вищі цифри (до 90 тис. на годину), які трапляються в мережі, з розрахунком не сходяться.
Продаж соло: скільки везти за раз
Що більший запас, то більше транспорту дає місія продажу. За GTA Boss, до 25 одиниць — один транспорт, 26–50 — до двох, 51 і більше — до трьох. Одному гравцеві три вантажівки по черзі — це довго й ризиковано.
Тому соло продавайте порціями близько чверті смуги (≈25 одиниць). Точна межа в джерелах трохи різниться: за GTA Wiki — 25 одиниць (175 000 у Blaine County з апгрейдами), за GTA Boss — до 26 одиниць (182 000). Наприклад, повний запас можна продати чотирма заходами по 25.
- Місія Phantom Wedge — завжди одна вантажівка.
- За GTA Wiki, якщо частину вантажу знищено, гроші за доставлене все одно виплачують.
- Продавати можна в приватних сесіях Invite Only, Crew і Friends. Бонус «High Demand» (+2,5 % за суперника, за GTA Wiki) нараховується лише в публічних.
Сценарії місій продажу
Тип місії гра обирає сама; від розміру партії залежить лише кількість транспорту. За GTA Wiki і GTA Boss, сценаріїв шість:
| Сценарій | Транспорт | Час | Що робити |
|---|---|---|---|
| Phantom Wedge | 1 тягач із причепом | 15 хв | найпростіший: одна машина, одна точка |
| Insurgent Pick-Up Custom | до 3 | 15 хв | просто довезти; у кожної машини своя точка |
| Insurgent Pick-Up Custom із засідкою Merryweather | до 3 | 30 хв | 5 точок, після кожної атака Merryweather, на останніх — гелікоптери Buzzard |
| Marshall | до 3 | 15 хв | 5 точок у горах, переслідують 2 гелікоптери Buzzard зі стрільцями |
| Dune FAV | за розміром партії | 15 хв | 4 точки бездоріжжям, на кожній вороги; соло одна смерть майже зриває продаж |
| Insurgent із глушником (Signal Jammer) | 2–3 | 15 хв | лише в кооперативі: машини мають триматися разом, щоб глушник працював |
Таймер соло. З оновлення Bottom Dollar Bounties (25 червня 2024 року) продаж бункера, запущений соло, має на 50 % більше часу: 15 хвилин стають 22,5 (за нотатками оновлення в переказі MP1st і за GTA Boss).
Ammu-Nation Contract. Власнику бункера Агент 14 періодично пропонує окрему місію: довезти надлишок виробленої зброї на Duneloader до Ammu-Nation за 15 хвилин. Вона платить GTA$50 000, проходиться соло або командою до 4 гравців і з'явилася в The Criminal Enterprises 2022 року (за GTABase і GTA Boss). Запас для продажу, за GTA Boss, вона не витрачає.
Дослідження і Mobile Operations Center
Дослідження витрачають те саме постачання, що й виробництво, і поки персонал досліджує, запас не росте. Усього 51 проєкт, вони відкриваються по одному у випадковому порядку: Mk II-модифікації зброї, модифікації озброєного транспорту, ліврі, частина — знижки у Warstock.
Дослідження можна прискорити за гроші (Fast Track). Ціна падає з ростом прогресу: 225 000 на початку проєкту (0–20 %), далі 180 000, 135 000 і 90 000, а понад 80 % — 45 000.
Прискорити так усі 51 проєкт коштує близько 11,5 млн. Безкоштовний шлях — Bunker Research Missions від Агента 14 (з The Criminal Enterprises): за GTA Wiki, кожна дає 10 000, RP і +16,66 % прогресу. Подвоєні дослідження бувають у бонусні тижні — вони змінюються щочетверга.
Mobile Operations Center (MOC) — командний трейлер, який купують у Warstock після бункера і тримають у бункері. За GTA Wiki, він коштує від 1 225 000 до 2 790 000 з усіма модулями. Для самих досліджень MOC не потрібен, але Mk II-модифікації встановлюються у Weapon Workshop MOC (або в Avenger), а Vehicle Workshop бункера працює лише з MOC.
Важлива зміна 2026 року: Rockstar з тижня після 7 травня подвоїла базові виплати Mobile Operations Missions (разом із Special Vehicle Work і Casino Work). Це зміна базових виплат, а не тижневий бонус.
Поради
- Персонал — на виробництво; дослідження — через Research Missions або в бонусні тижні.
- Купіть нічний клуб: бункер безкоштовно наповнює його склад Sporting Goods.
- Інші способи заробітку — у гайді як заробити в GTA Online, повна таблиця бізнесів — на сторінці бізнеси GTA Online.
Часті питання про бункер
Скільки приносить бункер у GTA Online?
З апгрейдами Equipment і Staff повний запас продається за GTA$1 050 000 у Лос-Сантосі або 700 000 у Blaine County. Мінус 375 000 на постачання — близько 675 000 чистими за цикл.
Який бункер найкраще купити?
Дохід в усіх 11 бункерів однаковий, тож найдешевший Paleto Forest (1 165 000) цілком підходить. Дорожчі ближче до міста лише скорочують дорогу на продаж. Якщо продаєте в Лос-Сантос, GTA Boss, GTA Intel і GTA Boom радять Chumash: звідти коротша дорога на продаж у місто.
Скільки товару бункера можна продати соло за раз?
Близько чверті смуги, приблизно 25 одиниць: тоді місія дає один транспорт. Більший запас розбивається на 2–3 машини.
Що краще: виробництво чи дослідження в бункері?
Для грошей — виробництво: дослідження витрачають те саме постачання, а запас у цей час не росте. Дослідження відкривайте через Bunker Research Missions або в бонусні тижні.
Чи потрібен Mobile Operations Center для бункера?
Для виробництва й досліджень — ні. MOC потрібен, щоб встановлювати Mk II-модифікації та користуватися Vehicle Workshop бункера. Базові виплати його місій з травня 2026 року подвоєні.
Джерела
- Офіційні: Rockstar Games, Rockstar Newswire, Rockstar Support, Take-Two Interactive
- Довідники й гайди: GTABase, GTA Wiki, GTA BOOM, PowerPyx
- Преса: GamesRadar, PC Gamer, IGN, VGC, Game Informer
Кожен факт звірено з офіційними джерелами або щонайменше з двома незалежними; дані гравців позначено в тексті. Зображення — офіційні матеріали Rockstar Games. GTA Top не пов’язаний з Rockstar Games і Take-Two Interactive.


